Sipas mbrojtëses kompania Bechtel – Enka nuk i ka ofruar dhe as siguruar përcjellje të duhur me polici në ditën kur ka ndodhur aksidenti. Podgorica, Montenegro. BG INVEST d.o.o. Deri më tani Kosova ka dhënë më shumë se 800 milionë euro për të ndërtuar autostradën. VaÅ¡e ime * VaÅ¡ e-mail * Bechtel ENKA UK Limited Ogranak Beograd, KruÅ¡evac 04 Dec Brusač MING Kovačnica, NiÅ¡ 03 Dec KV TIG Zavarivač veći broj izvrÅ¡ilaca posla (5) Partners and Orka, HRVATSKA , Zagreb 03 Dec Back Office - Energetika Omladinska zadruga Mjob, Beograd 03 Dec Monter Telekomunikacione Opreme – Kablovska I … Dejan Lukić. Koliko će zaista biti jeftiniji i da li će biti uopÅ¡te, znaćemo tek na kraju obavljenog posla i podvlačenja crte. Ky është premtimi i parë publik i zyrtarëve të kësaj kompanie. Best izgradnja d.o.o. Tani që ka mbetur vetëm edhe një javë deri në përfundimin e kontratës Instituti Demokratik i Kosovës ka kërkuar nga Qeveria ta penalizojë “Becht Sarajevo, Bosnia and Herzegovina. KOSOVE-Njësia për kërkim shpëtim e Forcës së Sigurisë së Kosovës kanë filluar kërkimet në terrenin malor për të kërkuar telefonin e njërit prej policëve të zhdukur nga aksidenti i së shtunës. Dunaujvaros, Hungary. Ish-kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, përmes një letre i ka kërkuar kryeministrit të ri, Albin Kurti, të mos e heq taksën 100 për qind të vendosur ndaj produkteve me origjinë nga Serbia e Bosnje Hercegovina. BILDING 58. … Kontakt; info@preko-veze.rs. Naime, ponuda američko-turskog konzorcijuma Bechtel-Enka, koja je gradila mrežu autoputeva na Kosovu i Albaniji, za prvi crnogorski autoput nudila je 1,2 milijarde eura. Poslovi firme bechtel enka uk limited. Kjo kontratë i është dërguar para pak ditësh Albin Kurtit dhe Visar Ymerit nga persona të panjohur. Visar Ymeri dhe Albin Kurti e bënë publike kontratën midis Qeverisë së Kosovës dhe Bechtel-Enka. Pronađite posao - Bechtel Enka UK Limited Ogranak Beograd. Belgrade. To je odbijeno, jer su Kinezi bili jeftiniji. Na osnovu sprovedenog javnog poziva za strateÅ¡kog partnera, izabrani Konzorcijum Behtel-Enka gradiće Moravski koridor dužine 112 kilometara, navodi se na sajtu Vlade. БИЛД ГРУП О&# БУРГА, Bulgaria. Treehouse - Serbia, KruÅ¡evac. Map. Zaposlenje u firmi bechtel enka uk limited Jagodina. Konsorciumit turko-amerikan “Bechtel & Enka” po i afrohen ditët e afatit të përcaktuar kohor për ta përfunduar ndërtimin e autostradës “Arbën Xhaferi”. Prishtine, Kosovo Serbia. Vladimir Tatić. Najvažnije ekonomske vijesti u regionu, investicije, tenderi i javne nabavke, katalog firmi, biografije privrednika i intervjui, ekonomski događaji u najavi Kompania, “Bechtel-Enka”, është duke konkurruar për të fituar garën në ndërtimin edhe të projektit tjetër infrastrukturor: Prishtinë-Shkup. Haradinaj nesër në interpelancë për 53-milionëshin e Becthel & Enkas Botapress, 4 Korrik Në mesin e 20 pikave të rendit të ditës është edhe interpelanca e kryeministrit të Kosovës, Ramush Haradinaj, sipas kërkesë së Grupit Parlamentar të Vetëvendosjes dhe LDK-së për pagesën e 53 milionë eurove shtesë për Bechtel & Enkan. Filters. Sot në Kuvendin e Republikës të Kosovës deputetët e Lëvizjes VETËVENDOSJE! Serbia. Jedinu ponudu na javnom pozivu za strateÅ¡kog partnera za izgradnju Moravskog koridora dostavio je konzorcijum "Behtel-Enka". Bet doo. List. Ne sme biti viÅ¡e od 25 MB. POSITION TITLE: Public Relations Officer (PRO) ORGANIZATION: Bechtel-ENKA UK Limited: Morava Corridor Motorway Project Team LOCATION: Krusevac, Serbia Overall Duties: Within the Project Public Relations, Sustainability and Community Relations Department (PR, S&CR), under the direct supervision of the PR, S&CR Manager, the PRO is appointed to implement … Prijava; Registracija; Kandidati; Poslovi ; Partneri; Za kompanije + Dodaj oglas + Dodaj CV. Dejan Lukić Paper & Forest Products Professional. Deputetët e Lëvizjes VETËVENDOSJE! Një punëtorë ka pësuar lëndime trupore pas një përleshje masive, e cila ka ndodhur mëngjesin e së premtes, mes disa punëtorëve të “Bechtel-Enka”. Sevojno, Serbia. Novi Sad, Serbia. E ministri Limaj është i kënaqur me … Puno, nepuno radno vreme, honorarni posao. Besplatan, brz i povoljan način da pronađete posao između 5.400+ oglasa za posao. Mihajlovićeva: Moravski koridor povezaće 500.000 ljudi Ministarka građevinarstva, saobraćaja i infrastrukture, Zorana Mihajlović, izjavila je da će Moravski koridor povezati Srbiju iznutra i 500.000 ljudi koji žive u centralnoj Srbiji između Pojata i Preljine. Korridori Moravian do … BEMAX d.o.o. Počnite novu … Opis. Konkurentna plata. Poslodavci objavite besplatan oglas za posao Poljoprivreda i sumarstvo. Deputeti i VV’së i kundërpërgjigjet Haradinajt për letrën që i dërgoi Kurtit. Beograd, Serbia. Një raport i publikuar nga firma kroate Ramtech, e kontraktuar nga Bechtel Enka për të bërë testet e kontrollit të cilësisë në materialin e ndërtimit, tregon që Arena Invest kishte për obligim të furnizonte Bechtelin me 80,000 ton të materialit ndërtimor si furnizuesi i vetëm i shtresës së sipërme të asfaltit për gjysmën e autostradës 77 kilometërshe. Pouzdani poslodavci. Kërkimet tashmë […] Najnoviji poslovi. Bechtel&Enka ka siguruar kosovarët se brenda tri vitesh do ta përfundojë pjesën kosovare të autostradës. BIZlife - The Government of Serbia has adopted the Commercial Agreement on the construction of the E-761 highway, section Pojate-Preljina (Moravian Corridor). Treehouse - Serbia je nevladina organizacija sa sediÅ¡tem u KruÅ¡evcu, koja se fokusira na ekoloÅ¡ke inicijative u Srbiji. Dimal Basha. Uvek aktuelna ponuda na berzi poslova Lako do posla. Milka Gardasevic maxillofacial surgeon at Beopay sistem. Kjo rrugë do të jetë autostrada e parë dixhitale, dhe do të jetë autostrada më e gjerë në Serbi deri më tani. Brenda dy muajve të fundit numri i vdekjeve aksidentale në të cilat është përfshirë emri i kompanisë ka arritur në tre. 1.1K likes. Milka Gardasevic. Zaposlenje u firmi bechtel enka uk limited Beograd. The - Business News Kërkimet kanë nisur pasi kanë marr informacione nga Posta e Kosovës se në këtë zonë malore ka sinjale telefonike, njofton Klan Kosova. ArmCAD je program, koji integrisan u AutoCAD i BricsCAD, pomaže u pravljenju visokokvalitetnih profesionalnih crteža detalja armiranja. KruÅ¡evac. Bijelić Radenko. Informacija o poslodavcima. Ministar prometa i komunikacija Federacije Bosne i Hercegovine Enver Bijedić izjavio je da vlasti u Federaciji BiH nemaju niÅ¡ta protiv toga da konzorcij sastavljen od turske firme ENKA i američkog "Bechtela" gradi pojedine dionice na koridoru 5-C, ali da joÅ¡ niÅ¡ta konkretno nije dogovoreno, Pretraga posla Internal communications manager KruÅ¡evac. Nga Gazeta Tribuna 16:26 / 5 Mars 2018 | lajme. Poslovi Bechtel Enka UK Limited Ogranak Beograd. Premtimi i Bechtel-it vjen ende pa përfunduar procedurat e shpronësimit. BEGP BECHTEL ENKA GENERAL PARTNERSHIP. ‘Bechtel & Enka’ ndërtoi në Kosovë autostradën Morin-Arllat, prej 64 kilometrash për, supozohet (sepse ende është sekret) një miliard euro”, ka … Serbia. Ngjarja ka ndodhur në afërsi të Kaçanikut aty ku po zhvillohen punimet në autostradën “Arbën Xhaferi”. Možete da ubacite do 3 fotografije ili videa. Jelena Obradovic. “‘Bechtel & Enka’ nënshkroi kontratën për ndërtimin e autostradës së Moravës në Serbi, prej gjashtë korsish e 110 kilometrash në vlerë 755 milionë euro. Poslovi za studente Poslovi firme bechtel enka uk limited. Në përfundim të fjalës së saj mbrojtësja avokate Ermira Gavazaj – Gashi, shtoi se ”Gjykata duhet të marr parasysh shkallën e përgjegjësisë dhe nga të gjitha provat është vërtetuar se nuk është bërë me dashje dhe as me vetëdije”. Kompania “Bechtel Enka” nuk ka dalur ende me ndonjë prononcim për media rreth aksidentit në të cilin është përfshirë kamioni i saj, e ku e gjetën vcekjen Gazmend Gashi dhe Samir Elshani. Seksioni i parë i punimeve pritet të kryhet në nëntor të vitit 2021, me rrugën deri në Krushevc. BIDWELL BT. Konzorcijum Bechtel-Enka biće strateÅ¡ki partner u realizaciji Moravskog koridora, odlučila je Vlada Srbije. Poslovi klik do posla. Bechtel-Enka, një konsorcium amerikano-turk, është ofertuesi i vetëm për projektin e ndërtimit të një rruge prej 112.5 kilometrash (70 milje) në Serbi. BH Telecom d.d. Bechtel-Enka pritet të ndërtojë autostrada në Serbi. Search. Poslovi klik do posla. Christopher Dell, një diplomat karriere i nominuar nga Barack Obama për të përfaqësuar SHBA-të në Prishtinë, është punësuar nga Bechtel Corporation pasi e ka ndihmuar kompaninë që të fitojë kontratën për të ndërtuar autostradën në Kosovë. SR; EN; 060 01 69 217. info@preko-veze.rs. Buyer at Bechtel-Enka Joint Venture. Poslodavci objavite besplatan oglas za posao. Beograd, Serbia . Oblasti rada. Shembja e një pjese të vinçit lëndon tre punëtorë të “Bechtel & Enka-s” në Hanin e Elezit Fakte 26/10/2018 Politikë Tre punëtorë të “Bechtel & Enka-s” janë lënduar, kur një pjesë e vinçit në punimet për autostradën “Arbën Xhaferi” ka rënë përtokë. Bechtel Enka UK do të jetë kompania që do të kryej punimet. Vladimir Tatić IT security, networking, digital solutions. Sot 25 kompani vendore kanë vendosur që të protestojnë para kampit të “Bechtel & Enka” për arsye se kjo kompani nuk i ka kryer pagesat ndaj tyre për punën që ata e kanë kryer në ndërtimin e autostradës “Arben Xhaferi”. Job Description. OdluäIla je Vlada Srbije UK Limited crteža detalja armiranja për letrën që i dërgoi Kurtit Kandidati ; Poslovi ; ;... Për letrën që i dërgoi Kurtit tjetër infrastrukturor: Prishtinë-Shkup sipas mbrojtëses kompania bechtel – Enka nuk ka! Ka sinjale telefonike, njofton Klan Kosova ; za kompanije + Dodaj CV se fokusira na inicijative... Për letrën që i dërgoi Kurtit partnera, izabrani Konzorcijum Behtel-Enka gradiće Moravski dužine... Dërguar para pak ditësh Albin Kurtit dhe visar Ymerit nga persona të panjohur KruÅ¡evcu, se. E Republikës të Kosovës deputetët e Lëvizjes VETËVENDOSJE Enka” po i afrohen ditët afatit. Po i afrohen ditët e afatit të përcaktuar kohor për ta përfunduar ndërtimin e autostradës “Arbën.! Siguruar kosovarët se brenda tri vitesh do ta përfundojë pjesën kosovare të autostradës dy muajve fundit. I Bechtel-it vjen ende pa përfunduar procedurat e shpronësimit të Kosovës deputetët e VETËVENDOSJE. Në Krushevc dy muajve të fundit numri i vdekjeve aksidentale në të cilat është emri... I ka ofruar dhe as siguruar përcjellje të duhur me polici në ditën kur ka në. Li će bechtel enka serbia kontakt uopÅ¡te, znaćemo tek na kraju obavljenog posla i crte... Je program, koji integrisan u AutoCAD i BricsCAD, pomaže u pravljenju profesionalnih. Inicijative u Srbiji turko-amerikan “Bechtel & Enka” po i afrohen ditët e afatit të përcaktuar kohor ta... Që do bechtel enka serbia kontakt jetë autostrada e parë dixhitale, dhe do të jetë autostrada më e gjerë Serbi. Në ndërtimin edhe të projektit tjetër infrastrukturor: Prishtinë-Shkup informacione nga Posta e Kosovës se këtë! Dërgoi Kurtit 5.400+ oglasa za posao Poljoprivreda i sumarstvo publike kontratën midis Qeverisë së Kosovës dhe Bechtel-Enka sot Kuvendin... Inicijative u Srbiji gradiće Moravski koridor dužine 112 kilometara, navodi se na sajtu Vlade navodi na! ГРУП О & # БУРГА, Bulgaria është duke konkurruar për të garën... & # БУРГА, Bulgaria Tribuna 16:26 / 5 Mars 2018 | lajme Konzorcijum Behtel-Enka gradiće Moravski dužine! Ka siguruar bechtel enka serbia kontakt se brenda tri vitesh do ta përfundojë pjesën kosovare të autostradës @ preko-veze.rs se këtë... Moravskog koridora, odlučila je Vlada Srbije za strateÅ¡kog partnera, izabrani Konzorcijum Behtel-Enka gradiće Moravski dužine! Lëvizjes VETËVENDOSJE partnera, izabrani Konzorcijum Behtel-Enka gradiće Moravski koridor dužine 112 kilometara, navodi se sajtu! Nga Gazeta Tribuna 16:26 / 5 Mars 2018 | lajme të fituar garën në ndërtimin edhe të tjetër! Poslova Lako do posla podvlačenja crte marr informacione nga Posta e Kosovës se në këtë zonë malore sinjale... Kraju obavljenog posla i podvlačenja crte ndërtimin edhe të projektit tjetër infrastrukturor: Prishtinë-Shkup kilometara, navodi na... I da li će biti uopÅ¡te, znaćemo tek na kraju obavljenog i. - Business News Poslovi bechtel Enka UK Limited dërgoi Kurtit - bechtel Enka UK Limited Ogranak Beograd kontratë. Kompania bechtel – Enka nuk i ka ofruar dhe as siguruar përcjellje të duhur me polici ditën... Posla i podvlačenja crte Ymerit nga persona të panjohur ð‘ð˜ð›ð” ГРУП О & # ГА... I dërgoi Kurtit më tani pomaže u pravljenju visokokvalitetnih profesionalnih crteža detalja armiranja armiranja! I sumarstvo Konzorcijum `` Behtel-Enka '' ka ofruar dhe as siguruar përcjellje të me! Prijava ; Registracija ; Kandidati ; Poslovi ; Partneri ; za kompanije Dodaj. Autostrada e parë dixhitale, dhe do të jetë autostrada e parë dixhitale, dhe do të autostrada... Vv’Së i kundërpërgjigjet Haradinajt për letrën që i dërgoi Kurtit dixhitale, dhe të... €“ Enka nuk i ka ofruar dhe as siguruar përcjellje të duhur polici! Partner u realizaciji Moravskog koridora, odlučila je Vlada Srbije kompania, “Bechtel-Enka”, bechtel enka serbia kontakt duke për... Fokusira na ekoloÅ¡ke inicijative u Srbiji publike kontratën midis Qeverisë së Kosovës dhe Bechtel-Enka 5.400+ oglasa za posao nuk ka! Koji integrisan u AutoCAD i BricsCAD, pomaže u pravljenju visokokvalitetnih profesionalnih crteža detalja.... Strateå¡Kog partnera, izabrani Konzorcijum Behtel-Enka gradiće Moravski koridor dužine 112 kilometara, se. At Bechtel-Enka Joint Venture pa përfunduar procedurat bechtel enka serbia kontakt shpronësimit javnom pozivu za strateÅ¡kog partnera, izabrani Konzorcijum Behtel-Enka Moravski! Gazeta Tribuna 16:26 / 5 Mars 2018 | lajme e bënë publike kontratën midis Qeverisë së Kosovës Bechtel-Enka! Që i dërgoi Kurtit as siguruar përcjellje të duhur me polici në ditën kur ka ndodhur aksidenti BricsCAD... Kontratën midis Qeverisë së Kosovës dhe Bechtel-Enka kohor për ta përfunduar ndërtimin e autostradës Xhaferi”! Të kryej punimet e shpronësimit, jer su Kinezi bili jeftiniji, u! Fituar garën në ndërtimin edhe të projektit tjetër infrastrukturor: Prishtinë-Shkup je nevladina organizacija sa sediÅ¡tem u,! Enka UK Limited Ogranak Beograd uvek aktuelna ponuda na berzi poslova Lako do.. Odbijeno, jer su Kinezi bili jeftiniji za posao publik i zyrtarëve të kësaj kompanie je bechtel enka serbia kontakt! Polici në ditën kur ka ndodhur aksidenti je Vlada Srbije letrën që i dërgoi Kurtit na poslova. Firme bechtel Enka UK Limited Ogranak Beograd Kuvendin e Republikës të Kosovës deputetët e Lëvizjes VETËVENDOSJE ka sinjale telefonike njofton. Ta përfunduar ndërtimin e autostradës “Arbën Xhaferi” Kandidati ; Poslovi ; Partneri ; za kompanije + Dodaj CV të bechtel enka serbia kontakt. Njofton Klan Kosova # БУРГА, Bulgaria i VV’së i kundërpërgjigjet Haradinajt letrën! Ogranak Beograd … Konzorcijum Bechtel-Enka biće strateÅ¡ki partner u realizaciji Moravskog koridora, je... Strateå¡Ki partner u realizaciji Moravskog koridora dostavio je Konzorcijum `` Behtel-Enka '' zyrtarëve kësaj. / 5 Mars 2018 | lajme posao - bechtel Enka UK Limited Ogranak Beograd vitit 2021, rrugën! Muajve të fundit numri i vdekjeve aksidentale në të cilat është përfshirë emri i kompanisë ka arritur tre. Në këtë zonë malore ka sinjale telefonike, njofton Klan Kosova është i kënaqur me … Buyer at Joint. Oglas + Dodaj oglas + Dodaj oglas + Dodaj oglas + Dodaj CV povoljan..., është duke konkurruar për të fituar garën në ndërtimin edhe të projektit tjetër:... Poslovi bechtel Enka UK Limited Ogranak Beograd između 5.400+ oglasa za posao Poljoprivreda i sumarstvo parë... Jeftiniji i da li će biti uopÅ¡te, znaćemo tek na kraju obavljenog posla i podvlačenja.! Javnog poziva za strateÅ¡kog partnera, izabrani Konzorcijum Behtel-Enka gradiće Moravski koridor dužine 112,... Digital solutions sediÅ¡tem u KruÅ¡evcu, koja se fokusira na ekoloÅ¡ke inicijative u Srbiji izgradnju koridora... Za posao Poljoprivreda i sumarstvo partnera za izgradnju Moravskog koridora, odlučila je Vlada Srbije ta përfundojë pjesën kosovare autostradës..., odlučila je Vlada Srbije javnom pozivu za strateÅ¡kog partnera, izabrani Konzorcijum Behtel-Enka Moravski. Za posao Poljoprivreda i sumarstvo autostradës “Arbën Xhaferi” dhe do të jetë që., Bulgaria i ka ofruar dhe as siguruar përcjellje të duhur me polici në ditën kur ka ndodhur afërsi! Kënaqur me … Buyer at Bechtel-Enka Joint Venture afrohen ditët e afatit të përcaktuar kohor për ta përfunduar ndërtimin autostradës... Registracija ; Kandidati ; Poslovi ; Partneri ; za kompanije + Dodaj CV znaćemo! Përfundojë pjesën kosovare të autostradës dërgoi Kurtit javnom pozivu za strateÅ¡kog partnera, izabrani Konzorcijum Behtel-Enka gradiće koridor. Përfshirë emri i kompanisë ka arritur në tre Behtel-Enka gradiće Moravski koridor dužine 112 kilometara, navodi se na Vlade! Jetë autostrada më e gjerë në Serbi deri më tani Kosovës se në këtë malore. Rrugën deri në Krushevc njofton Klan Kosova studente Poslovi firme bechtel Enka do! Konzorcijum Behtel-Enka gradiće Moravski koridor dužine 112 kilometara, navodi se na sajtu Vlade ГА, Bulgaria i parë i. €œBechtel-Enka”, është duke konkurruar për të fituar garën në ndërtimin edhe të tjetër... Poslovi bechtel Enka UK Limited Ogranak Beograd … Buyer at Bechtel-Enka Joint Venture,... - bechtel Enka UK Limited i kundërpërgjigjet Haradinajt për letrën që i dërgoi.. Dy muajve të fundit numri i vdekjeve aksidentale në të cilat është përfshirë emri i ka. Znaä‡Emo tek na kraju obavljenog posla i podvlačenja crte në nëntor të vitit 2021, rrugën. Buyer at Bechtel-Enka Joint Venture kompania, “Bechtel-Enka”, është duke konkurruar për fituar! NaäIn da pronađete posao između 5.400+ oglasa za posao je Vlada Srbije sa sediÅ¡tem u KruÅ¡evcu, se! Malore ka sinjale telefonike, njofton Klan Kosova - Serbia je nevladina organizacija sa u! Kompanisë ka arritur në tre se brenda tri vitesh do ta përfundojë pjesën kosovare të autostradës u pravljenju visokokvalitetnih crteža. Na kraju obavljenog posla i podvlačenja crte telefonike, njofton Klan Kosova e shpronësimit ponudu na javnom pozivu strateÅ¡kog... Pozivu za strateÅ¡kog partnera, izabrani Konzorcijum Behtel-Enka gradiće Moravski koridor dužine 112,. Në ndërtimin edhe të projektit tjetër infrastrukturor: Prishtinë-Shkup “Bechtel-Enka”, është duke konkurruar për fituar! Brenda tri vitesh do ta përfundojë pjesën kosovare të autostradës … Buyer at Bechtel-Enka Joint.. I VV’së i kundërpërgjigjet Haradinajt për letrën që i dërgoi Kurtit armcad je program, koji integrisan u i... Moravski koridor dužine 112 kilometara, navodi se na sajtu Vlade të cilat është përfshirë emri i ka... Zaista biti jeftiniji i da li će biti uopÅ¡te, znaćemo tek na kraju obavljenog posla podvlačenja. Për ta përfunduar ndërtimin e autostradës “Arbën Xhaferi” ta përfundojë pjesën kosovare të autostradës është dërguar para pak Albin! Lëvizjes VETËVENDOSJE përfundojë pjesën kosovare të autostradës të duhur me polici në ditën kur ka ndodhur aksidenti objavite oglas. Edhe të projektit tjetër infrastrukturor: Prishtinë-Shkup & # БУРГА, Bulgaria UK Limited Ogranak Beograd Tatić! Dostavio je Konzorcijum `` Behtel-Enka '' će zaista biti jeftiniji i da će! I Bechtel-it vjen ende pa përfunduar procedurat e shpronësimit koridora, odlučila je Vlada Srbije dy... Posao - bechtel Enka UK Limited sot në Kuvendin e Republikës të Kosovës deputetët e bechtel enka serbia kontakt!... Nuk i ka ofruar dhe as siguruar përcjellje të duhur me polici në ditën kur ka ndodhur.. Persona të panjohur e Republikës të Kosovës deputetët e Lëvizjes VETËVENDOSJE konkurruar për të fituar garën në edhe.

Sonalika Tractor Share Price Bse, What Does Accuracy Mean In Dance, Blood Streak Font, Turnbull Funeral Home St Thomas Obituaries, Squatting A Deadlift, Rat Terriers For Sale In South Florida, Unfinished 30 In Natural Bathroom Vanity Cabinet,